O.W. SYRENA - Kołobrzeg - nocleg, pokoje.

Start

Kompleks VacationClub™ Basic – Syrena znajduje się w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, w otoczeniu zieleni Parku im. Aleksandra Fredry. Piaszczysta i bezpieczna plaża oddalona jest o około 400 metrów. Okolica zachęca nie tylko do plażowania, ale również – dzięki świetnej infrastrukturze – do wycieczek pieszych i rowerowych. Tylko kilkanaście minut spacerem dzieli kompleks od Marine Hotel★★★★★, w którym mieści się popularna kawiarnia Marini Café z niesamowitym widokiem na Morze Bałtyckie oraz goszczący najlepszych DJ-ów klub muzyczny MarinGo!, a także ceniona restauracja à la carte Lobster. W niedalekiej odległości znajduje się także Diune Hotel★★★★★ z godną polecenia strefą Wellness oferującą szereg zabiegów upiększających oraz błogi relaks.

VacationClub™ Basic – Syrena to kompleks wolnostojących domków letnich, z wydzielonymi osobnymi pokojami. Każdy pokój posiada funkcjonalny przedpokój i dedykowaną, prywatną łazienką. Ośrodek położony jest w malowniczej lokalizacji, w bliskości Parku im. Aleksandra Fredry, zaledwie 400 m od piaszczystej plaży. Wyposażenie obejmuje: podwójne i pojedyncze  łóżka, białą pościel, radio i czajnik elektryczny. W nowoczesnej łazience znajduje się prysznic, toaleta i umywalka. Na terenie kompleksu Syrena znajduje się także ogólnodostępna świetlica z TV i kącikiem dla dzieci, a także zewnętrzny plac zabaw. Goście mogą również wypożyczyć leżaki i parawany w Recepcji VacationClub™.

Na terenie ośrodka znajdują się niestrzeżone miejsca parkingowe, dodatkowo płatne 10 zł za dobę. 

Akceptujemy pobyt zwierząt. Opłata dodatkowa za pobyt pupila wynosi 10 zł za dobę. 

Opłata klimatyczna wynosi 4zł za osobę, za dobę.

Prosimy o przygotowanie kwoty depozytu w wysokości 100 PLN, który będzie pobierany w biurze VacationClub™ podczas zameldowania i rozliczany 3 dni po wyjeździe.

Doba hotelowa rozpoczyna się o 15.00, kończy o 11.00.

Dogodna lokalizacja kompleksu Syrena zapewnia także dobry dojazd zarówno do dworca kolejowego, jak i autobusowego.

Słynny amfiteatr, miejsce wielu ciekawych eventów, jest położony niespełna kilometr od miejsca zakwaterowania.VacationClub.pl

wersja polska deutsch englishO.W. SYRENA

ul. Morawskiego 10
78-100 Kołobrzeg
tel.: +48.585858058
e-mail: rezerwacja@vacationclub.pl

Kalendarz rezerwacji
Formularz rezerwacji

Lokalizacja